آهن سادات
  آهن سادات
  آهن سادات
  تهران بزرگراه آزادگان،خیابان غفاری، بنگاه سادات

  قیمت نبشی

  در جدول زیر میتوانید قیمت نبشی را مشاهده نمایید

  کاربرد گسترده انواع نبشی در حوزه ساخت سازه‌ها، اهمیت انتخاب نبشی مناسب بر اساس کاربردی که در طرح دارد را دوچندان می‌کند. انتخاب صحیح نبشی با ضخامت و طول مناسب در صرفه جویی هزینه‌های اجرای طرح نقش مهمی را ایفا می‌کند.

  قیمت نبشی ها بر اساس آخرین قیمت بازار به ‌روزرسانی می‌شود و می‌توانید با مراجعه به این بخش و بر اساس  هر کارخانه، از قیمت روز هر محصول در اندازه‌های مختلف مطلع شوید. قیمت انواع نبشی به صورت روزانه در این بخش قابل مشاهده است.

  در نظر داشته باشید قیمت نبشی بر اساس سایز مشخص می‌شوند. برای دسترسی به قیمت انواع نبشی ۴، ۵ و ۳ میتوانید از بخشی که در این صفحه مشخص شده دیدن نمایید. جهت دسترسی به لیست مربوط به اندازه‌های دیگر همچون ۶، ۸ ، ۱۰ و دیگر اندازه‌ها، نیز این صفحه به شما در انتخاب کمک خواهد کرد.

  قیمت نبشی

  قیمت نبشی به چه عواملی بستگی دارد؟

   

  قیمت آهن نبشی وابسته به کاربرد آن، اندازه‌ی ابعادش و استانداردهای مطابق با آن است. در دو گام قبلی، به‌ترتیب توضیح داده شد که برای دانستن وزن نبشی، باید ابعاد نبشی را بدانیم و ابعاد نبشی هم به دو صورت گزارش می‌شدند که صورت گزارش‌دهی ابعاد نبشی، همان مبنای نام‌گذاری آن‌ها است.

  نبشی‌هایی که در داخل کشور از آن‌ها استفاده می‌شوند، به دو صورت تولید داخل و واردات تأمین می‌شوند که هرکدام از آن‌ها مطابق با استانداردهای مختلفی ساخته می‌شوند. خود نبشی‌های تولید داخل کشور هم در استانداردهای متنوعی تولید می‌شوند.

  یکی از مهم‌ترین عواملی که در تعیین قیمت نبشی‌ها مؤثر است، همین استاندارد مدنظر تولیدکننده‌ی آن است. خریدار حتماً باید در هنگام خرید به استانداردی که تولیدکننده به آن ارجاع می‌دهد توجه کند.

  درکنار استاندارد ذکرشده، عامل تعیین‌کننده‌ی دیگر در مشخص‌شدن قیمت آهن نبشی، همان ابعاد است که برای هر استانداردی، معمولاً جداولی از قیمت‌ها برحسب ابعاد مختلف در دسترس است.

  سوالات متداول

  بله قیمت نبشی به صورت روزانه در سایت آهن سادات بروز رسانی می گردد. جهت اطلاع از قیمت روز میلگرد به سایت مراجعه و یا با شماره ۰۹۱۰۵۷۵۷۷۹۷ تماس حاصل فرمایید.

  برای سفارش محصول مورد نظر خود کافیست با شماره مشخص شده در سایت تماس بگیرید

  بله ، امکان خرید نبشی با سایز های مختلف امکان پذیر است

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *