آهن سادات
  آهن سادات
  آهن سادات
  تهران بزرگراه آزادگان،خیابان غفاری، بنگاه سادات

  قیمت بولت را میتوانید در لیست زیر مشاهده نمایید

  قیمت بولت ۱۴۰۰/۶/۳۰
  بولت ۸ تماس
  بولت ۱۰ تماس
  بولت ۱۲ تماس
  بولت ۱۴ تماس
  بولت ۱۶ تماس
  بولت ۱۸ تماس
  بولت ۲۰ تماس
  بولت ۲۲ تماس
  بولت ۲۵ تماس
  بولت ۲۸ تماس
  بولت ۳۲ تماس
  بولت در تمامی سایز ها موجود میباشد لطفا برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

  قیمت بولت

  بولت ها به طول های مختلفی تولید می گردد و به طور معمول انتهای بولت را به منظور افزایش درگیری خم می کنند که باعث می شود شکل ظاهری این محصول مانند عصا شود همچنین بولت ها دارای انواع مختلف با کاربردهای متفاوتی می باشند.

  پیچ و مهره ها از پیچ های متنوعی مانند پیچ استفاده می کنند. اینها برای درگیر شدن با ابزاری که برای سفت کردن آنها استفاده می شود ، طراحی شده اند. برخی از سر پیچ ها در عوض پیچ و مهره را در جای خود قفل می کنند ، به طوری که آن حرکت نمی کند و فقط یک ابزار برای انتهای مهره مورد نیاز است.

  بر اساس تناژ صورت خرید بولت، قیمت بولت هم به صورت کیلویی بوده و عددی ارائه می‌شود. مشخصات و ویژگی‌های بولت ها مواردی اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد و واحد تولیدی، در تعیین قیمت بولت ها موثر است.

  قیمت بولت بر اساس آخرین قیمت بازار به ‌روزرسانی می‌شود و می‌توانید با مراجعه به این بخش ، از قیمت روز هر محصول در اندازه‌های مختلف مطلع شوید. قیمت انواع بولت به صورت روزانه در این بخش قابل مشاهده است.

  اطلاعات بیشتری که در رابطه با بولت بهتر است بدانید

  انکر بولت برای اتصال عناصر سازه ای و غیر سازه ای به بتن استفاده می شود.  اتصال می تواند توسط اجزای مختلف انجام شود: پیچ لنگر  ، صفحات فولادی یا سخت کننده ها. انکر بولت انواع مختلف بار را انتقال می دهد: نیروهای کششی و نیروهای برشی. 

  ارتباط بین عناصر سازه ای را می توان با ستون های فولادی متصل به یک پایه بتن مسلح نشان داد.  مورد متداول یک عنصر غیر سازه ای متصل به یک سازه ، اتصال بین یک سیستم نما و یک دیوار بتونی مسلح است. 

  قیمت بولت

  سوالات متداول خرید بولت

  بله قیمت بولت به صورت روزانه در سایت آهن سادات بروز رسانی می گردد. جهت اطلاع از قیمت روز میلگرد به سایت مراجعه و یا با شماره ۰۹۱۰۵۷۵۷۷۹۷ تماس حاصل فرمایید.

  برای سفارش محصول مورد نظر خود کافیست با شماره مشخص شده در سایت تماس بگیرید 

  بله ، امکان خرید بولت با سایز های مختلف امکان پذیر است

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *