آهن سادات
  آهن سادات
  آهن سادات
  تهران بزرگراه آزادگان،خیابان غفاری، بنگاه سادات
       
  قیمت ورق(بنگاه سادات تهران) ۱۴۰۰/۶/۲۸
  ورق برشی (پلیت.لچکی.صفحه ستون) تماس
  فولاد مبارکه تماس
  اکسین تماس
  فولاد کاویان۱۲-۴۰میل تماس
  فولاد گیلان ۶-۱۵میل(۶/۱۲۵ ) تماس
  ورق در تمامی ابعاد موجود میباشد برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
  • ورق فولادی

  ورق‌های فولادی انواع مختلفی دارند و هر کدام در صنایع مختلفی قابل استفاده هستند. ضخامت ورق‌های فولادی تقریباً از ۰٫۱۸ تا ۰٫۵ اینچ متغیر است. ضخامتی که برای ورق‌های فولادی تعیین می‌شود، بر اساس اینچ یا میلی‌متر است.

   

  ورق سیاه، آجدار، آلیاژی، گالوانیزه، رنگی، روغنی، اسیدشویی، استنلس استیل و ورق آلومینیوم از متداول‌ترین ورق‌های فولادی هستند که هرکدام کاربردهای متفاوتی دارند و در صنایع مختلفی استفاده می‌شوند.

   

  متداول‌ترین کارخانه‌های تولیدی ورق کارخانه فولاد مبارکه اصفهان است که به عنوان یکی از واحدهای برترتولید‌کننده‌ی ورق‌های فولادی شناخته می‌شود. کارخانه فولاد کاویان، کارخانه اکسین اهواز و مجتمع فولاد صبا از دیگر تولیدکنندگان ورق‌های فولادی هستند.

  ورق‌های فولادی با استفاده از روش‌های نورد سرد یا نورد گرم تولید می‌شوند.. ورق فولادی نورد گرم، در مقایسه با نورد سرد، پروسه نورد گرم سطح تقریباً خشن‌تری به فولاد می‌دهد.افزایش قابلیت انعطاف‌پذیری، قیمت ارزان، تولید بالا و کاربردهای متعدد از مهمترین مزیت‌های ورق فولادی تولید شده با نورد گرم است.

  لیست قیمت انواع ورق

  لیست قیمت ورق‎های فولادی در سایت اصفهان در هر جدول به صورت جداگانه درج شده است. برای اطلاع از قیمت ورق فولادی به روز و همچنین قیمت ورق سیاه، قیمت ورق رنگی، قیمت ورق روغنی، قیمت ورق گالوانیزه و … می‌توانید به جدول هر بخش مراجعه کنید.

  البته در نظر داشته باشید که به دلیل نوسانات قیمت، برای اطلاع از آخرین قیمت ورق فولادی ، می‌توانید با کارشناسان ورق با شماره ۰۹۱۰۵۷۵۷۷۹۷تماس بگیرید.