آهن سادات
  آهن سادات
  آهن سادات
  تهران بزرگراه آزادگان،خیابان غفاری، بنگاه سادات

  قیمت میلگرد کیهان

  ۰۹۱۰۵۷۵۷۷۹۷
  مشاوره و استعلام قیمت

  قیمت میلگرد کیهان ❌انبار تهران❌ ۱۴۰۰/۷/۱۲
  8 کیهان تماس
  10 کیهان تماس
  12 کیهان تماس
  14 کیهان تماس
  16 کیهان تماس
  18 کیهان تماس
  20 کیهان تماس
  22 کیهان تماس
  25 کیهان تماس
  28 کیهان تماس
  32 کیهان تماس

  قیمت میلگرد کیهان

   

  کارخانه کیهان نورد مهام ایرانیان ، با ظرفیت تولید ۱۲۰۰۰ تن محصول در ماه ، قادر به تولید کلیه محصولات نامبرده شده در ذیل می باشد . شیفت کاری پرسنل به صورت سه شیفت کاری ( دو شیفت تولید محصول و یک شیفت نگهداری و تعمیرات خط تولید ) ۲۴ ساعت مشغول به کار می باشد . شرکت کیهان نورد مهام ایرانیان افتخار دارد تا دارنده بالاترین نشان ملی استاندارد ایران در زمینه کیفیت تولید محصول باشد. به منظور بالا بردن کیفیت و رضایت مشتری، واحد کنترل و تضمین کیفیت محصول، از همان ابتدای ورود مواد اولیه به داخل کارخانه تا زمان تولید محصول و در انتها بسته بندی محصول کلیه پروسه را به دقت بررسی و نظارت می نماید. از اهداف اصلی دیگر این شرکت رعایت مسائل ایمنی فردی و محیطی، اجرای سیستم مدیریت یکپارچه ISO و اتوماسیون تولید و فروش است که هم اکنون در حال اجرا و تکمیل می باشد .

  https://sadatiron.com/قیمت-میلگرد-کیهان/

  کیفیت میلگرد کیهان نورد تاکستان

  میلگردهایی که توسط کارخانه نورد تاکستان تولید می‌شوند، کیفیت مرغوب‌ترو بهتری را نسبت به بقیه میلگردهای موجود دارند. در کارخانه کیهان آزمایشگاه‌های کنترل کیفی مواد وجود دارد که تمامی میلگردها و محصولات تولید شده را برطبق استانداردهای موجود برسی می‌نماید. علاوه بر این ماشین آلات‌های تولید کننده میلگرد، بسیار پیشرفته و مدرن بوده و براساس استانداردهای روز طراحی و ساخته شده‌اند.
  میلگردها نقش مهمی را در ساختن سازه و ساختمان ایفا می نمایند . به صورت کلی وجود میلگرد در سازه سبب می‌شود که مقاومت کششی پایین جبران گردد.

  میلگرد کیهان در سایز های ۸،۱۰،۱۲،۱۴،۱۶،۱۸،۲۰،۲۲،۲۵،۲۸ در گرید های A1،A2،A3 تولید  میشود.

   

  جهت استعلام قیمت سایر آهن الات و ابزار الات ساختمانی و صنعتی تماس حاصل فرمایید.

  ۰۹۱۰۵۷۵۷۷۹۷

  مجموعه اهن آلات سادات واقع در پايتخت ايران با افتخار فعاليت خود را از سال ١٣٦٤ در زمينه ى تامين،توليد،توزيع و واردات مستقيم آهن الات صنعتى و ساختمانى از اكثر كشور هاى اروپا و آسيا از جمله روسيه،اوكراين و كره آغاز نموده است .
  با اهن سادات مستقیم و بدون واسطه خرید کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *